Hakkımızda

 

Fertini®’nin ana şirketi olan Ferudun Kundura 1974 yılında kurulmuştur. 46 yılı aşkın hatırı sayılır geçmişi boyunca Türkiye’de ve dünyada kaliteyi ön plana çıkaran markaların üretici arayışına her zaman cevap olmuştur.

 

3000 m2 kapalı alanda %100 deri el yapımı ayakkabı ve deri ürünleri üreterek 106 ülkeye ihracatımız ile ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Firmamız sektörde yurtdışı fuarlarına en çok katılan firma olarak çeşitli başarı ve onur ödüllerine layık görülmüştür. Dünya markalarının ürün gamında gösterdikleri hizmet, kalite ve sunumu bizi tercih edenlerin ayağına taşımaktır.

 

2001 yılında ülkemizin yaşadığı kriz sonrası ihracata daha yoğun kanalize olunmuş ve bu süreçte şirketimizi küresel çapta temsil etmek üzere Fertini® markası hayata geçmiştir. 2000’li yılların sonlarında teknoloji bazlı dağıtım kanallarının ivme kazandığı modern trendin olanaklarından faydalanmak amacı ile yine “Fertini” markası adıyla Ferudun Kundura’nın 46 yılı aşkın üretim tecrübesi %100 yerli ve milli bir internet iştiraki kurmaya karar verilmiştir. Bu yeni oluşumda web sitemizin yanı sıra yerli pazar yerleri ve kendi geliştirdiğimiz mobil uygulamalarımızla da siz değerli müşterilerimize ulaştığımız kanalları artırmış olacağız.

 

Ülkemizdeki üst segment moda ve mağaza zincirlerinin tedarikçisi olmanın ve başta İtalya, Almanya, ABD gibi kalite bareminin çok yüksek olduğu pazarlarda bulunmanın verdiği tecrübeyle üst düzey kalitenin ve ayakkabının şık bir sunumla buluştuğu anı müşterilerimiz ile paylaşma misyonundayız.